28.12.2018 - Brno - Semilassodalší koncerty...

PROSINCOVÝ VEČÍRKY
Čau bando!!! Jak jsme už říkali, v těchto týdnech makáme na nové desce, takže společných večírků bude do konce roku jen několik. Slovy 3 a to v prosinci. Tady je aktuální seznam. Pak se uvidíme zase až na jaře, tak to neprošvihněte!!! Těšíme se na vás neskutečně moc!!!LETNÍ #desetkrattour JE ZA NÁMA!
Přátelé, letní #desetkrattour 2018 je za náma! Bylo to zatím největší a nejdelší léto, jaký jsme kdy absolvovali a bylo ÚPLNĚ NEJLEPŠÍ!!! A to pouze a jen DÍKY VÁM!!! A to vám nikdy nepřestaneme opakovat!!! Vy jste ti, kvůli kterým to celý děláme, jezdíme, skládáme a jste to vy, kdo nabíjí společný večírky neskutečnou enegrií!!! A je vás čím dál víc a to nás žene dopředu!!! Děkujeme taky celýmu našemu týmu, kterej se o nás celý léto staral a všem pořadatelům a partnerům!

Na podzim se uvidíme jen několikrát, protože se zavřeme do zkušebny a do studia a většinu času plánujeme věnovat práci na nové desce, kterou vám příští rok chceme představit. Termíny podzimních večírků zveřejníme co nejdřív.

Mějte se suprově a ještě jednou nám za celý léto dovolte od srdce říct obrovský DĚKUJEME!!!

Ondra, Wofík, Macek, FilipákJARNÍ #desetkrattour JE ZA NÁMA!
Jarní #desetkrattour je za náma! 14 nádherných míst, 14 narvaných sálů, 14 nezapomenutelných večírků! Jste nejlepší parto!!!

Děkujeme kapele TRAKTOR za společnou jarní spanilou jízdu, děkujeme našemu týmu (Olsson, Jirka, Honza, Petra, Ondra, Anička), kterej se o nás celou dobu krásně staral, děkujeme všem pořadatelům a technickým týmům, kteří tohle celý umožnili! Největší poděkování ale patří vám všem, kteří jste jeden nebo více večírků navštívili a společně jsme zažili tuhle pekelnou jízdu!!! Ještě jednou DĚKUJEME!!!

Těšíme se na vás na letní #desetkrattour na festivalech!starší novinky...